Home · Pozostałe

Opony

Jaki wybór będzie najlepszych jeżeli chodzi przechowywanie opon? W tym przypadku najważniejszą role odgrywa temperatura. Wiadomo, że w czasie jazdy opony nagrzewają się do wysokiej temperatury i nic złego się z nimi nie dzieje. Jednak tu sytuacja wygląda nieco inaczej. Guma, która jest długo nieużytkowana zaczyna się niszczyć i kruszyć. Tu główny wpływ ma temperatura.

Continue reading 20.04.2016. 11:40

Współpraca na wysokości

Firma, która specjalizuje się w alpinizmie przemysłowym, powinna starannie dobierać pracowników, aby współpraca pomiędzy nimi układała się. W pracy na wysokościach liczy się przede wszystkim dobre porozumienie i chęć wzajemnej pomocy. Jedna osoba nie będzie wstanie wykonać takich czynności. Profesjonalny alpinizm przemysłowy polega na zespołowym dążeniu do wykonania zamierzonych prac i w konsekwencji tego, wykonania ich.

Continue reading 28.11.2015. 12:48

Drukowanie

Wizja uzupełnieniem technologii pełnej 3d Wejście „trójwymiaru” w technologię zrewolucjonizowało i tak galopujący postęp w dziedzinie, widoczny już od XX wieku. Doskonałym przykładem jest druk 3d, jedna z najszybszych i dających największe możliwości wyboru metod szybkiego projektowania. Czy architekci i projektanci mogą zacierać ręce?

Continue reading 22.09.2015. 15:01